DIMY bateria prysznicowa naścienna, termostatyczna, chrom (UN57155)

Dostępność: zapytaj w sklepie
Cena: 862,91 zł 862.91
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Sapho
Kod produktu: DM245

Opis

Bateria termostatyczna natryskowa ścienna DIMY

  • Z blokadą bezpieczeństwa SECUREstop i systemem oszczędzania wody ECOstop .
  • Skok zaopatrzenia w wodę: 150 mm
  • Pakiet nie obejmuje główki prysznicowej i węża.

Mikser termostatyczny jest fabrycznie ustawiony na temperaturę wody 38 ° C. Po uwolnieniu wody poprzez obrócenie lewego uchwytu, woda o temperaturze 38 ° C przepłynie. Jeśli chcesz schładzacz wody, po prostu odwróć prawy uchwyt od siebie. Aby uzyskać cieplejszą wodę, naciśnij zaczep bezpieczeństwa SECUREstop na prawym uchwycie, a następnie obróć go w swoją stronę. Regulujesz przepływ wody lewym uchwytem. Podczas otwierania wody uchwyt zatrzymuje się przy bezpieczniku ECOstop , który oszczędza wodę. Gdy zostanie wciśnięty bezpiecznik ECOstop, a uchwyty zostaną odwrócone od siebie, woda przepłynie w pełni.

ECOstop = system oszczędzania wody
SECUREstop = bezpieczny system oparzeniowy

Akumulator jest fabrycznie ustawiony i testowany przy ciśnieniu 3 barów na obu wlotach. W tych warunkach funkcjonalność akumulatora jest optymalna dla każdego rodzaju podgrzewania wody. Jeśli ciśnienie przekracza 5 barów, zalecamy zainstalowanie zaworu redukcyjnego.


CO OFERUJĄ AKUMULATORY TERMOSTATYCZNE:
SĄ BEZPIECZNE
Ze względu na blok SECUREstop woda wylotowa nie może przekraczać 38 ° C. Temperaturę można zwiększyć dopiero po odblokowaniu (naciśnięciu) pokrętła bezpieczeństwa.

Są ekonomiczne
ECOstop ogranicza przepływ wody przez kran termostatyczny. Pozwala zaoszczędzić do 50% wody.

BEZPIECZNE STEROWANIE
Termostatyczne elementy sterujące miksera są zawsze zaprojektowane tak, aby były wygodne i jasne dla operatora. Łatwość obsługi jest również rozpoznawana po naciśnięciu blokad bezpieczeństwa SECUREstop i ECOstop .

HIGIENCJA, PRAKTYKA I PROJEKT, KTÓRE WIESZ, ŻE PODCZAS MYCIA
Przy projektowaniu akumulatorów jednym aspektem jest łatwa konserwacja. Akumulator nie ma trudnych w obsłudze zagięć, które zatrzymują brud.

STEROWANIE MOSIĄDZEM
Produkt może być stosowany w miejscach publicznych.

Seria DIMY obejmuje mieszalniki standardowe i termostatyczne z aeratorami o kształcie okrągłym i kaskadowym. Baterie charakteryzują się także wyrafinowanym wzornictwem i jakością.
Kolekcja zawiera wszystkie niezbędne elementy do łazienki. Istnieje również kolumna prysznicowa z ultracienką głowicą prysznicową. Seria DIMY jest odpowiednia do nowoczesnej łazienki w kwadratowym stylu. Dostępne w chromie i matowej czerni.

Rozszerzona gwarancja wycieku baterii

Przewodnik wymiany wkładów »Film instruktażowy dotyczący wymiany wkładu dla wybranych akumulatorów z tej serii

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium