DIMY bateria prysznicowa podtynkowa, termostatyczna, 2-funkcyjna,chrom (UN57163)

Dostępność: zapytaj w sklepie
Cena: 1 486,18 zł 1486.18
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Sapho
Kod produktu: DM392

Opis

Bateria termostatyczna podtynkowa podtynkowa, na dwa wyjścia

  • Bateria natryskowa termostatyczna podtynkowa dla 2 wyjść.
  • Możliwość podłączenia np. Pryszniców ręcznych i górnych lub pryszniców górnych i pryszniców ściennych.
  • Przełącznik wody zintegrowany z uchwytem sterującym.
  • SECUREstop - bezpieczny system oparzeniowy.
  • Kran jest częścią kranu.
  • Pakiet nie obejmuje główki prysznicowej i węża.
  • Akumulator jest fabrycznie ustawiony i testowany przy ciśnieniu 3 barów na obu wlotach. W tych warunkach funkcjonalność akumulatora jest optymalna dla każdego rodzaju podgrzewania wody.
    Jeśli ciśnienie przekracza 5 barów, zalecamy zainstalowanie zaworu redukcyjnego.

Każda usługa może być rozwiązana po prostu przez zdjęcie cienkiej osłony. Wymień wkład termostatu CR-107C lub zintegrowany wkład CR010NC po wyjęciu uchwytów.

Ukryty kran oferuje czyste rozwiązanie prysznicowe. Polecamy go nawet w mniejszych przestrzeniach, jego płytka głębokość nie ogranicza ruchu osoby pod prysznicem.

JAK DZIAŁA TERMOSTATYCZNA BATERIA?
Mikser termostatyczny jest fabrycznie ustawiony na temperaturę wody 38 ° C. Po uwolnieniu wody poprzez obrócenie górnego uchwytu w lewo, woda o temperaturze 38 ° C będzie płynąć. Jeśli chcesz schładzać wodę, po prostu obróć dolny uchwyt w prawo. Aby uzyskać cieplejszą wodę, naciśnij zaczep bezpieczeństwa SECUREstop na dolnym uchwycie, a następnie obróć go w lewo. Możesz wybrać przepływ wody i określić, czy woda będzie płynąć z prysznica ręcznego czy głowicy prysznicowej, na przykład za pomocą górnego uchwytu. Podczas otwierania wody obrócenie górnego uchwytu w prawo spowoduje wypływ wody z głowicy prysznicowej. Aby przełączyć na prysznic ręczny, naciśnij zintegrowany przełącznik w górnym uchwycie i obróć go w lewo.

CO OFERUJĄ AKUMULATORY TERMOSTATYCZNE:
SĄ BEZPIECZNE
Ze względu na blok SECUREstop woda wylotowa nie może przekraczać 38 ° C. Temperaturę można zwiększyć dopiero po odblokowaniu (naciśnięciu) pokrętła bezpieczeństwa.

BEZPIECZNE STEROWANIE
Termostatyczne elementy sterujące miksera są zawsze zaprojektowane tak, aby były wygodne i jasne dla operatora. Łatwość obsługi można rozpoznać nawet po naciśnięciu blokady bezpieczeństwa SECUREstop .

DWA FUNKCJE ZINTEGROWANE W JEDNEJ KONTROLI
To, czy woda wpłynie do wanny czy prysznica, zostanie wykonane za pomocą jednego pokrętła. Jak łatwo i szybko.

HIGIENCJA, PRAKTYKA I PROJEKT, KTÓRE WIESZ, ŻE PODCZAS MYCIA
Przy projektowaniu akumulatorów jednym aspektem jest łatwa konserwacja. Akumulator nie ma trudnych w obsłudze zagięć, które zatrzymują brud.

STEROWANIE MOSIĄDZEM
Produkt może być stosowany w miejscach publicznych.

Seria DIMY obejmuje mieszalniki standardowe i termostatyczne z aeratorami o kształcie okrągłym i kaskadowym. Baterie charakteryzują się także wyrafinowanym wzornictwem i jakością.
Kolekcja zawiera wszystkie niezbędne elementy do łazienki. Istnieje również kolumna prysznicowa z ultracienką głowicą prysznicową. Seria DIMY jest odpowiednia do nowoczesnej łazienki w kwadratowym stylu. Dostępne w chromie i matowej czerni.

Rozszerzona gwarancja wycieku baterii

Przewodnik wymiany wkładów »Film instruktażowy dotyczący wymiany wkładu dla wybranych akumulatorów z tej serii

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium