Opcje przeglądania
styl akcesoriów łazienkowych

akcesoria dla niepełnosprawnych

Akcesoria łazienkowe dla osób niepełnosprawnych w sklepie - Kaczucha.pl

Z uwagi na charakter naszej działalności, podkreślamy istotną rolę wyposażenia łazienki, czy toalety dla osób niepełnosprawnych. Dlatego tak ważne jest, aby w łazience znalazły się niezbędne akcesoria łazienkowe, które pozwolą czynić życie łatwiejszym.

uchwyt dla niepełnosprawnych

Dotyczy to nie tylko mieszkań, ale i obiektów użyteczności publicznej tj. banków, szkół, teatrów, dworców i wielu innych miejsc, które muszą być przystosowane do potrzeb osoby z dysfunkcjami. Łazienka bez barier, to miejsce z którego każdy użytkownik, również osoba niepełnosprawna, powinien korzystać w sposób bezpieczny i komfortowy. Dzięki naszej pomocy zaprojektowanie łazienki dla osoby niepełnosprawnej staje się przyjemnością. W naszym sklepie internetowym dysponujemy szeroką gamą produktów, które dostosowane są do osób z niepełnosprawnością. 

Bezpieczne, nowoczesne i ergonomiczne zaaranżowanie przestrzeni w łazience, czy toalecie pozwala osobom niepełnosprawnym na dużą samodzielność w codziennych czynnościach związanych z higieną osobistą.

Jakie akcesoria łazienkowe wybrać dla osoby niepełnosprawnej?

Osoby niepełnosprawne zmagają się na co dzień z wieloma przeszkodami. Jednym z problemów jest wchodzenie i wychodzeniem z wanny. Doskonałym rozwiązaniem jest poręcz łazienkowa, która skutecznie zapobiega upadkowi i stanowi solidne i bezpieczne oparcie. Poręcz łazienkowa występuje w wielu wariantach i rozmiarach.

Osoby te bardzo często korzystają z natrysku niż wanny, ze względu na swobodę poruszania się. Dobrym rozwiązaniem jest siedzisko prysznicowe, które jest mocowane do ściany, bądź wstawiane do kabiny prysznicowej z oparciem. Wykonane ze stali nierdzewnej pokryte nylonem, antybakteryjne i antykorozyjne. Zarówno uchwyt jak i rozkładane siedzenie można obecnie w sposób nie rzucający się w oczy zharmonizować z resztą wyposażenia.

Podłoga w łazience osoby dysfunkcyjnej musi być antypoślizgowa i bez progów zarówno przy wejściu do łazienki jak i w kabinie prysznicowej z brodzikiem na poziomie posadzki. Dobrym rozwiązaniem są niskie brodziki wpuszczane w kafle z odpływem liniowym na poziomie podłogi stanowią rewelacyjne rozwiązanie. 

Akcesoria łazienkowe dla osób niepełnosprawnych to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Doskonała jakość wykorzystywanych materiałów oraz najnowocześniejsza technologia produkcji, jak również funkcjonalność i design akcesoriów w pełni zaspokajają potrzeby osób niepełnosprawnych, zapewniając im wieloletni komfort użytkowania. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium