Opcje przeglądania
Kolor i wzór zasłony

akcesoria dla niepełnosprawnych

Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych w sklepie kaczucha.pl

Z uwagi na charakter naszej działalności podkreślamy istotną rolę wyposażenia łazienki czy toalety dla osoby niepełnosprawnej, w akcesoria umożliwiające bezpieczne korzystanie z prysznica, wanny, wc czy umywalki.

Dotyczy to nie tylko mieszkań ale i obiektów użyteczności publicznej tj. banków, szkół, teatrów, dworców, i wielu innych miejsc, które muszą być przystosowane do potrzeb osoby z dysfunkcjami.

uchwyt dla niepełnosprawnych

Łazienka bez barier, to miejsce z którego każdy użytkownik, również osoba niepełnosprawna, powinien korzystać w sposób bezpieczny, nieskrępowany i komfortowy. Dzięki naszej pomocy zaprojektowanie łazienki dla osoby niepełnosprawnej staje się przyjemnością. Dysponujemy szeroką gamą produktów począwszy od uchwyty dla niepełnosprawnych i poręczy łazienkowych poprzez siedziska prysznicowe, uchylne lustra, taborety czy brodziki.

Bezpieczne, nowoczesne i ergonomiczne zaaranżowanie przestrzeni w łazience czy toalecie pozwala niepełnosprawnym na dużą samodzielność w codziennych czynnościach związanych z higieną osobistą. Sprawi iż ograniczenia wynikające z dysfunkcji nie będą już barierą nie do pokonania!

Jakie akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych wybrać?

Doskonałym rozwiązaniem, na przykład, problemu wchodzenia i wychodzenia z wanny czy siadania na sedesie jest poręcz łazienkowa, która skutecznie zapobiega upadkowi i stanowi solidne i bezpieczne oparcie. Poręcz łazienkowa występuje w wielu wariantach i rozmiarach. Wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej odpornej na korozję z powłoką antybakteryjną.

Niepełnosprawny bardzo często woli korzystać z natrysku niż z wanny, z oczywistych względów! I tu wychodzi mu naprzeciw siedzisko prysznicowe wygodne, obszerne, mocowane do ściany bądź wstawiane do kabiny prysznicowej, z oparciem lub bez ze stali nierdzewnej pokrytej nylonem, antybakteryjnej i antykorozyjnej. Zarówno uchwyt jak i rozkładane siedzenie można obecnie w sposób nie rzucający się w oczy zharmonizować z resztą wyposażenia.

wanna dla niepełnosprawnych

Podłoga w łazience osoby dysfunkcyjnej musi być antypoślizgowa i bez progów zarówno przy wejściu do łazienki jak i w kabinie prysznicowej z brodzikiem na poziomie posadzki. Takie też brodziki niskie wpuszczane w kafle z odpływem liniowym na poziomie podłogi stanowią rewelacyjne rozwiązanie. Ofertę uzupełniają inne niezbędne akcesoria łazienkowe typu stojaki, szczotki toaletowe, wieszaki i haczyki, kosze, pojemniki na papier i wiele innych.

Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Doskonała jakość wykorzystywanych materiałów oraz najnowocześniejsza technologia produkcji, jak również funkcjonalność i design akcesoriów w pełni zaspokajają potrzeby osób dysfunkcyjnych, zapewniając im wieloletni komfort użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium