Opcje przeglądania

Umywalka na wymiar to świetne rozwiązanie zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i deweloperów czy projektantów. Technologia tworzenia umywalek i zlewów z materiałów kompozytowych jest obecnie bardzo zaawansowana. Dzięki niej może powstać

lekka i trwała umywalka konglomeratowa na indywidualny wymiar.

Możliwości zastosowania jest bardzo dużo. Jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań jest umywalka na zamówienie do zabudowy wnęki. Jest ona wykonywana na dokładny wymiar wnęki nawet z uwzględnieniem krzywizny ścian z odpowiednią dylatacją. Taki zlew na wymiar wykonujemy z komorą umieszczoną na środku lub z dowolnym przesunięciem. Dzięki technologii produkcji umywalek z marmuru syntetycznego może także powstać umywalka na wymiar z wycięciem lub skosem. Materiał, z którego powstają umywalki to naturalne kruszywa skalne łączone w procesie produkcji z wytrzymałymi żywicami syntetycznymi. Taki skład pozwala także uzyskać ciekawą kolorystykę umywalek imitującą naturalny granit czy marmur. Wśród naszych realizacji na szczególną uwagę zasługuje

umywalka z przesuniętą misą i z blatem nad pralkę.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza do małych łazienek gdzie liczy się rozsądne wykorzystanie przestrzeni. Umywalka połączona z blatem z przesuniętą misą umożliwia wstawienie pod nią szafki lub pralki. Montaż umywalki na wymiar odbywa się na wspornikach stalowych, które również mamy w swojej ofercie lub na szafce wiszącej lub stojącej. Realizacja sprzedaży umywalki na zamówienie odbywa się w prosty i szybki sposób. Zaczynamy od przesłania do nas mailowo lub omówienia telefonicznie planowanego projektu.

Cena umywalki na wymiar

jest zależna od jej długości i szerokości, a także od ilości wbudowanych w nią komór. Znaczenie ma też kolor i wykończenie. Umywalki w połysku i w kolorach naturalnych takich jak czarny granit lub szary marmur będą nieco droższe. W trakcie wyceny zawsze pomagamy klientowi upewnić się co do prawidłowości planowanej umywalki. Omawiamy warunki techniczne, możliwe rozwiązania, planowane i dostępne sposoby montażu. Staramy się przewidzieć ewentualne utrudnienia i doradzić jak najlepsze rozwiązanie aby końcowy efekt był maksymalnie zadowalający dla naszego klienta. Po akceptacji ceny tworzymy rysunek projektowy umywalki na wymiar z zaznaczeniem ewentualnych wycięć, modyfikacji oraz ilości, wzoru komór i ich umiejscowienia w blacie. Wykonujemy także umywalki z kilkoma komorami, wielostanowiskowe do łazienki i toalet użyteczności publicznej. Po zatwierdzeniu rysunku i omówieniu wszystkich kwestii technicznych, finansowych i logistycznych przystępujemy do produkcji.

Wykonanie umywalki na wymiar

trwa zazwyczaj około 21 dni roboczych. Po wyprodukowaniu umywalka jest precyzyjnie zabezpieczana w kartonie, umieszczana na specjalnej palecie i wysyłana do klienta. Po stronie klienta pozostaje montaż umywalki na zamówienie i użytkowanie. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Specjalizujemy się w doradztwie, produkujemy i sprzedajemy piękne, wysokojakościowe umywalki na wymiar, umywalki ze zintegrowanym blatem, asymetryczne zlewy łazienkowe oraz wielostanowiskowe dwu trzy i więcej komorowe umywalki kompozytowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium