Betonowa umywalka nablatowa okrągła 40 cm Durabad Q40 jasny beton
Kod produktu: Q40 jasny beton
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest PHU Protech-TM Szymon Gradek. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Opis
Betonowa umywalka nablatowa 40 cm Durabad Q40 jasny beton
Dane techniczne:
- misa o średnicy 40 cm
- wysokość: 13 cm
- z dopasowanym korkiem
- z betonu architektonicznego
- kolor beton jasny szary
- inne dostępne kolory: antracyt beton
Betonowa misa umywalkowa. Misa umywalkowa na blat została wykonana z betonu o eleganckim odcieniu jasnoszarego betonu. W komplecie z misą dostępny jest dedykowany korek, co dodaje elegancji całej kompozycji umywalkowej. Zastosowanie betonu architektonicznego nadaje umywalce surowy, a jednocześnie designerski charakter. Misa do umywalki emanuje niepowtarzalnym stylem i wyjątkowym urokiem, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami łazienkowymi.
Wykonanie z betonu architektonicznego. Nablatowa misa umywalkowa została stworzona z betonu architektonicznego przez wytrawnych rzemieślników. Jest efektem precyzyjnej pracy ręcznej, co nadaje jej niepowtarzalny charakter. Wewnętrzna powierzchnia misy jest gładka, ułatwiając jej pielęgnację, podczas gdy zewnętrzna cechuje się unikalnymi pęcherzami i rysami, charakterystycznymi dla tego materiału. Dzięki specjalnej impregnacji oraz właściwościom betonu architektonicznego, umywalka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, gwarantując długotrwałą trwałość i niezawodność.
Handmade. Każda umywalka jest unikalna i wyjątkowa, dzięki ręcznemu wykonaniu przez doświadczonych rzemieślników. Nie ma dwóch takich samych, każda umywalka jest unikatowa.
Kolor jasny beton. Umywalka wykonana jest w kolorze jasnoszarego betonu. Inne dostępne kolory to antracyt beton.
Łatwa i szybka w czyszczeniu. Umywalka z betonu architektonicznego jest łatwa w pielęgnacji. Regularne czyszczenie za pomocą łagodnego detergentu wystarczy, by zachować ich piękno i trwałość na długie lata.
Montaż nablatowy. Umywalka przeznaczona jest do montażu na szafce lub blacie (do kupienia osobno).
Gwarancja 2 lata. Producent udziela 2-letniej gwarancji na produkt.
Cechy produktu
- Wysyłka kurier (45 PLN)
- Wysokość 11
- Gwarancja producenta 2 lata
- Kolor jasny beton
- Dłuższy bok 31-40
- Krótszy bok 31-40
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.