Brodzik konglomeratowy prostokątny 80x160 cm Doccia Sillar ST G9928016103 grafitowy

Brodzik konglomeratowy prostokątny 80x160 cm Doccia Sillar ST G9928016103 grafitowy
Dostępność: zapytaj w sklepie
Wysyłka w: 15 dni
Cena: 2 636,55 zł

Cena regularna: 3 255,00 zł

2636.55
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 636,55 zł
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Doccia
Kod produktu: G9928016103

Opis

Brodzik konglomeratowy prostokątny 80x160 cm Doccia Sillar ST G9928016103 grafit

Dane techniczne:

  • wymiary: 80x160 cm 
  • wysokość 3 cm
  • materiał: kompozyt mineralny
  • kolor grafitowy
  • tekstura naturalnego kamienia, naturalnego łupka
  • inne dostępne kolory: Pérgamo jasny beż, biały, 
  • brodzik dostępny w innych wymiarach: 80x100, 80x120, 80x140, 80x180 cm
  • zakres dostawy: syfon oraz ruszt w kolorze inox (umiejscowiony bliżej krawędzi brodzika)

Wykonany z kompozytu mineralnego. Brodzik prysznicowy został wykonany z praktycznego i wyjątkowo trwałego kompozytu mineralnego, który charakteryzuje się niezwykłą odpornością na starzenie się, ekstremalne temperatury, działanie substancji chemicznych i promieniowanie UV. Kompozyt, w skład którego wchodzi przede wszystkim żelkot, przetworzony w formie odlewu i połączony z innymi naturalnymi składnikami i związkami, gwarantuje długotrwałą jakość. Powierzchnia brodzika została pokryta powłoką o grubości 600 mikronów, zapewniającą znacznie lepszą ochronę niż standardowe farby sanitarno-higieniczne dostępne na rynku. Brodzik wyróżnia się modnym, grafitowym kolorem i unikalną strukturą, przypominającą naturalne piękno kamienia i łupka

 

Brodzik z kompozytu mineralnego można użytkować niezawodnie przez wiele lat.  Użyte materiały do produkcji brodzika zapewniają odporność na promieniowanie UVA, chemikalia, uderzenia oraz zarysowania. Wybór tego brodzika to inwestycja na lata.

  

Nigdy więcej zimnego brodzika! Odlewy mineralne wyróżniają się przyjemną i ciepłą w dotyku powierzchnią, dzięki czemu nie odczujesz dyskomfortu dotykając stopą zimnego podłoża, jak to ma miejsce w przypadku innych brodzików. Brodzik kompozytowy zapewnia wyjątkowy komfort i przyjemność podczas korzystania z prysznica. Odlew mineralny pozwala zredukować ryzyko poślizgnięcia się na mokrej powierzchni, dzięki świetnej antypoślizgowej powierzchni. Brodzik kompozytowy zapewnia bezpieczeństwo podczas prysznica.

 

Prosty montaż brodzika, bez udziału fachowcówW zestawie z brodzikiem otrzymasz kompletny zestaw montażowy, dzięki któremu można samodzielnie zamontować brodzik. Nie ma potrzeby korzystania z pomocy fachowców. Brodzik jest łatwy do przycięcia i dopasowania do przestrzeni prysznicowej. Możesz łatwo przyciąć brodzik do pożądanego kształtu i rozmiaru, aby idealnie pasował do Twojej przestrzeni prysznicowej. 

 

Łatwy w czyszczeniu, użyj szmatki. Dzięki wysokiej odporności na zabrudzenia i właściwościom nieprzepuszczającym plam, brodzik z kompozytu mineralnego jest wyjątkowo prosty w utrzymaniu czystości. Zwykłe zabrudzenia, takie jak mydło, pasta do zębów czy ślady wody, można łatwo usunąć za pomocą miękkiej szmatki i wody. 

 

 

Dane techniczne

Wysyłka paleta (189 PLN)
Wysokość 3
Gwarancja producenta 2 lata
Kolor grafit
Dłuższy bok 151-160
Krótszy bok 71-80

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium