Brodzik prostokątny 110x90 cm Heron akryl
Kod produktu: 110x90 cm Heron
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest PHU Protech-TM Szymon Gradek. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Brodzik prostokątny płaski 110×90 cm Santik Heron
Dane techniczne:
długość - 1100 mm
szerokość - 900 mm
głębokość - 30 mm
wysokość kołnierza - 35 mm
odpływ - 90 mm
gwarancja:20 lat
Syfon i obudowa styropianowa do kupienia osobno - wybierz w opcjach
Dostawa:
na terenie kraju 45 zł brutto
Brodzik prostokątny z serii Heron firmy Santik. Wykonany z akrylu o klasycznym kształcie, z łagodnym profilowaniem. Przeznaczony do montażu z kabinami prysznicowymi o standardowym wymiarze 110x90 cm większości producentów. Wygodny, praktyczny i elegancki, głęboki na 3 cm. Dodatkowo producent zaskakuje wyjątkową jakością o czym świadczy 20 lat gwarancji. Brodziki firmy Santik stanowią idealny stosunek jakości do ceny. Do kompletu należy odpowiedni syfon brodzikowy.
Uwaga: brodzik w komplecie z nóżkami.
Cechy produktu
- Wysokość 6
- Dłuższy bok 101-110
- Krótszy bok 81-90
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.