Drzwi prysznicowe 160 cm do wnęki rozsuwane 4-częściowe SanSwiss Top Line S TLS41605007 srebrny połysk
Kod produktu: TLS41605007
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest PHU Protech-TM Szymon Gradek. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Drzwi prysznicowe 160 cm do wnęki, 4-częściowe, rozsuwane SanSwiss Top Line S TLS41605007 srebrny połysk
Dane techniczne:
- dostawa do drzwi bezpiecznym transportem producenta
- drzwi rozsuwane, 4-częściowe
- szerokość drzwi 160 cm (brodzika)
- szerokość wejścia 65,6 cm
- szerokość ścianki stałej 41,2 cm
- wysokość 200 cm
- szkło hartowane 6 mm z powłoką AQUAPERLE
- szkło ozdobne Master Carre' i pasy satynowy poziomy za dopłatą
- uszczelka magnetyczna i listwa progowa 10 mm w komplecie
- montaż uniwersalny: lewo- lub prawostronny
- profile srebrny połysk
- inne kolory profili: czarny mat
- brodzik/odpływ do kupienia osobno - skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiedni!
Seria Top Line S to propozycja funkcjonalnych, rozsuwanych drzwi, które sprawdzą się w każdej, a zwłaszcza nowoczesnej aranżacji. Wyjątkowe połączenie przezroczystego szkła oraz efektownych elementów w srebrnym wykończeniu sprawia, że drzwi świetnie się prezentują. Drzwi dostępne również z czarnym profilem.
Wykonanie z trwałego szkła. Drzwi prysznicowe wykonane zostały z hartowanego szkła o grubości 6 mm. Odpowiednia grubość szkła zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Proste, łatwe czyszczenie szkła. Dzięki powłoce AquaPerle, którą zostało pokryte szkło, drzwi są łatwe w utrzymaniu czystości. Powłoka redukuje osad i zabrudzenia na szkle do minimum. Szkło pozostaje przezroczyste na długo.
Wyposażenie. Drzwi wnękowe do zabudowy wyposażono w uszczelkę magnetyczną i zawiasy z funkcją unoszenia. Zawiasy z funkcją unoszenia sprawiają, że obsługa drzwi nie sprawia problemów. 
Drzwi rozsuwane, 4-częściowe. Drzwi prysznicowe są 4-częściowe. Otwieranie odbywa się poprzez rozsunięcie dwóch środkowych części.
Drzwi można zamówić również na indywidualny wymiar i wykonanie, np. w rozmiarach co do milimetra, z wycinkami, skosami, lub dodatkowymi ściankami, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie.
Profile w kolorze srebrny połysk. Drzwi prysznicowe posiadają profile w kolorze srebrnym z połyskiem. Drzwi dostępne są również w kolorze czarny mat.

Montaż na posadzce lub brodziku. Drzwi można zamontować na brodziku lub posadzce. Montaż uniwersalny: lewo- lub prawostronny. Przy zamówieniu należy podać sposób montażu: na brodziku czy posadzce.
Gwarancja 2 lata. Producent udziela 2 lat gwarancji na produkt.
Cechy produktu
- rodzaj wejścia rozsuwane
- Wysyłka paleta (189 PLN)
- Wysokość 200
- Gwarancja producenta 2 lata
- Kolor srebrny połysk
- Dłuższy bok 151-160
- Krótszy bok 1-10
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.