Drzwi prysznicowe dwuczęściowe 160x200 cm rozsuwane Ronal Sanswiss Amalia D35S21605007+V2.D35.50 srebrny połysk
Kod produktu: D35S21605007+V2.D35.50
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest PHU Protech-TM Szymon Gradek. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Drzwi prysznicowe przesuwne 160x200 cm Ronal Sanswiss Amalia D35S21605007+V2.D35.50 srebrny połysk
Dane techniczne
- dostawa do drzwi bezpiecznym transportem producenta
- szerokość: 160 cm
- szerokość wejścia: 70,7 cm
- szerokość części stałej 80,8 cm
- wysokość: 200 cm
- szkło hartowane o grubości 8 mm
- powłoka Aquaperle
- drzwi rozsuwane
- poprzeczka stabilizacyjna w komplecie
- szkło przeźroczyste
- kolor srebrny połysk
- inne kolory do wyboru: czarny mat, złoty szczotkowany
- brodzik/odpływ do kupienia osobno - skontaktuj się z nami dobierzemy odpowiedni.
Drzwi wnękowe 160 cm ze srebrnymi profilami. Drzwi prysznicowe do wnęki zachwycają eleganckim połączeniem stylu i delikatności. Nowoczesny styl drzwi oraz efektowne profile w kolorze srebrnym sprawiają, że świetnie się prezentują. Drzwi prysznicowe do wnęki sprawdzą się w każdej aranżacji.

Bezpieczeństwo i niezawodność. Drzwi prysznicowe do wnęki są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących bezpieczeństwo użytkowania. Drzwi prysznicowe wykonane zostały z trwałego, hartowanego szkła o grubości 8 mm. Odpowiednia grubość szkła zapewnia niezawodność i wieloletnią, bezproblemową eksploatację.

Bezproblemowe i szybkie czyszczenie. Powierzchnia szkła drzwi prysznicowych jest zabezpieczona powłoką AquaPerle, która zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń oraz ułatwia czyszczenie. Dzięki powłoce, osad oraz wszelkie zabrudzenia osiada na szkle w minimalnym stopniu.

Wyposażenie. Drzwi wnękowe do zabudowy wyposażono w poprzeczkę stabilizacyjną, zapewniając bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Drzwi dwuczęściowe, przesuwne. Drzwi prysznicowe są dwuczęściowe (część ruchoma i stała), rozsuwane.

Drzwi można wykonać również na indywidualny wymiar i wykonanie, np. w rozmiarach co do milimetra, z wycinkami, skosami, lub dodatkowymi ściankami, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie. Maksymalna szerokość drzwi to 200 cm.
Profile w kolorze srebrny połysk. Drzwi prysznicowe posiadają profile, zawiasy oraz uchwyt w kolorze srebrnym z połyskiem. Drzwi serii Amalia występują również w kolorze złotym szczotkowanym i czarnym mat.
Montaż na posadzce lub brodziku. Drzwi można zamontować na brodziku lub posadzce. Montaż jest uniwersalny, co oznacza, że drzwi mogą być zarówno prawe jak i lewe.
Gwarancja 2 lata. Producent udziela 2 lat gwarancji na produkt.
Cechy produktu
- rodzaj wejścia rozsuwane
- Wysyłka paleta (189 PLN)
- Wysokość 200
- Gwarancja producenta 2 lata
- Kolor srebrny połysk
- Dłuższy bok 151-160
- Krótszy bok 1-10
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.