HERITAGE Taco Black 16,5x16,5 (kart.=0,55m2)

HERITAGE Taco Black 16,5x16,5 (kart.=0,55m2)
Dostępność: produkt na zamówienie
Wysyłka w: zapytaj w sklepie
Cena: 181,90 zł

Cena regularna:

181.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość m2

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Gayafores
Kod produktu: HER014 [14973934]

Opis

Ornamentalne wzory
Gresowa

Płytka gresowa

Jednolita w strukturze płytka, przebarwiona w całej grubości płytki, nie tylko na powierzchni. Płytka jest formowana z mieszaniny gliny, kaolinu, piasku kwarcowego, skalenia i szamotu, następnie prasowana i wypalana przy bardzo wysokich temperaturach, wynikiem czego jest wyjątkowa twardość, pewność i odporność na ścieranie.
Płytki gresowe mają uniwersalne zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków na ścianie i na podłodze. Nadają się do bardzo obciążanych przestrzeni, naprz.chodników czy fasad budynków.

Mrozoodporne

Mrozodporność

Odporność na mróz zależy od stopnia chłonności (tzn. że nie pochłonie wodę, która mogła by w niej zamarzać).
W przypadku płytek przeznaczonych do pomieszczeń, odporność na mróz nie jest wymagana i absorbcja bywa zwykle większa niż 10%. Natomiast szkliwione płytki odporne na mróz maja chłonność do 3 %. Na zewnątrz poleca sie stosowanie płytek gresowych, które mają chłonność poniżej 0,5%.

Mix wzorów

Mix wzorów

Każde opakowanie zawiera losowy wybór dekorów.

R9

Klasa antypoślizgowości

Parametrem, który określa antypoślizgowość, jest stopień krytycznego kąta poślizgu. W zależności od kąta poślizgu, rozdzielamy płytki do pięciu klas w skali R9-R16, określających zalecane użycie płytek w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Klasy antypoślizgowości są uznawane w większości krajów.

R9: Kąt poślizgu 6° do 10°
Przestrzenie wewnętrzne, podłogi przy wejściach, hole, korytarze, schody, jadalnie, biura.

Mat

Powierzchnia matowa

Płytka z matową glazurą.

Płytki ścienne

Płytki ścienne

Płytki można użyć wyłącznie na obłożenie ściany.

Płytki podłogowe

Płytki podłogowe

Płytki przeznaczone do obłożenia podłóg, zarówno można je użyć do obłożenia ścian.



Charakterystyka: Gresowa;Mrozoodporne;Mix wzorów
EAN: 8430615068423
Grubość: 8 mm
Gwarancja: 2 lata
Głębokość: 175 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 20
Klasa antypoślizgowości: R9
Materiał: Ceramika
Opakowanie: 1 szt.
Opakowanie zawiera: 0.55 m2
Powierzchnia: Mat
Rozmiar: 16,5x16,5 cm
seria: HERITAGE
Szerokość: 175 mm
Waga: 17.85
Wysokość: 200 mm
Zastosowanie: Płytki ścienne;Płytki podłogowe

Dane techniczne

Wysyłka paleta (149 PLN)
Dłuższy bok 11-20
Krótszy bok 11-20

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium