Kabina prysznicowa 90x90 cm z czarnymi profilami SanSwiss Black Line Annea AN13WG0900607+ANTW109000607
Cena regularna:
4 674,00 zł
towar niedostępny

Opis
Kabina prysznicowa 90x90 cm z czarnymi profilami SanSwiss Black Line Annea AN13WG0900607+ANTW109000607
Dane techniczne:
- dostawa do drzwi bezpiecznym transportem producenta
- drzwi otwierane na zewnątrz
- szerokość drzwi 60,3 cm,
- szerokość wejścia 56 cm,
- element stały 29,7 cm
- szerokość ścianki bocznej 90 cm
- wysokość 200 cm
- szkło hartowane 6 mm z powłoką AQUAPERLE
- zawiasy z funkcją unoszenia
- uszczelka magnetyczna,
- poprzeczka stabilizacyjna w komplecie
- wysokość 200 cm
- przy zamówieniu należy podać stronę montażu lewa lub prawa w opcjach
- profile czarny mat
Kabina prysznicowa w stylu loft. Kabina prysznicowa Annea Black Line to kwintesencja stylu loftowego. Wykonana z najwyższą precyzją, zwraca uwagę eleganckim połączeniem szkła i czarnych profili.
Wykonanie z hartowanego szkła 6 mm. Kabina prysznicowa wykonana została z hartowanego szkła, o bezpiecznej grubości 6 mm. Kabina prysznicowa składa się z dwuczęściowych drzwi (część otwierana na zewnątrz i element stały) oraz ścianki bocznej.
Łatwa w czyszczeniu. Kabina prysznicowa z powłoką AquaPerle to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie czystość i elegancję w łazience. Woda spływa z niej bez pozostawiania śladów.
Wyposażenie. Kabina prysznicowa wyposażona jest w uszczelki magnetyczne (drzwi) oraz poprzeczkę stabilizacyjną. Listwa progowa do kupienia w opcjach.
Łatwe w obsłudze. Drzwi prysznicowe wyposażone zostały w zawiasy z funkcją unoszenia, dzięki czemu otwieranie i zamykanie nie sprawia problemów.
Kabinę można zamówić również na indywidualny wymiar i wykonanie, np. w rozmiarach co do milimetra, z wycinkami, skosami, lub dodatkowymi ściankami, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie
Profile w kolorze czarny mat. Kabina prysznicowa posiada profile w kolorze czarny mat. Seria Annea posiada również kabinę z profilami w kolorze chrom połysk.
Montaż na posadzce lub brodziku. Kabinę można zamontować na brodziku lub na posadzce. Przy zakupie należy wybrać stronę drzwi: prawą lub lewą - wybierz w opcjach. Kabinę da się zamontować w taki sposób, aby uzyskać bezprogowe przejście.
Gwarancja 2 lata. Producent udziela 2 lat gwarancji na produkt.
Dane techniczne
kabina kwadratowa | 90x90 |
rodzaj wejścia | otwierane na zew. |
Wysyłka | paleta (189 PLN) |
Wysokość | 200 |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Kolor | czarny mat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.