Odpływ liniowy 100 cm z ramką Floor do zabudowy płytką Alcadrain APZ6-950+FLOOR-950
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Wybierz 30 cm 55 cm 65 cm 75 cm 85 cm 95 cm 105 cm 115 cm
-25%
+0%
szt
Zapytaj o produkt
Producent: Alcadrain (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Opis
Dane techniczne:
  • szerokość rusztu na podłodze 950 mm
  • szerokość całkowita 1010 mm
  • wydajność 60-68 l/min
  • całkowita wysokość zabudowy od 95 mm
  • syfon 50 mm