Odpływ liniowy 120 cm z rusztem Line Alcadrain APZ1-1150+LINE-1150 stal połysk
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Wybierz 30 cm 55 cm 65 cm 75 cm 85 cm 95 cm 105 cm 115 cm 145 cm
-25%
+0%
szt
Zapytaj o produkt
Producent: Alcadrain (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Opis
Dane techniczne:
  • szerokość rusztu widziana na podłodze 1150 mm
  • szerokość całkowita 1210 mm
  • całkowita wysokość zabudowy: 10-15,8 cm
  • do odwadniania natrysków na poziomie podłogi
  • do perforowanych rusztów ze stali nierdzewnej
  • do bezbarierowego przejścia
  • wysokość zabudowy od 85 mm
  • z regulacją wysokości
  • przepływ: 60-68,8 l/ min
  • rura odpływowa: 50 mm
Istnieje możliwość zamówienia szerokości nietypowych do 2400mm. W celu zamówienia prosimy o kontakt ze sklepem Kaczucha.pl