Parawan wannowy 100cm z elementem stałym i ruchomym Riho Scandic NXT X109 G001149120 chrom lewy
Kod produktu: G001149120
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest PHU Protech-TM Szymon Gradek. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Parawan nawannowy 100 cm z elementem stałym Riho Scandic NXT X109 G001149120 chrom lewy
Dane techniczne:
- wysokość 150 cm
- szerokość 100 cm
- szerokość elementu stałego 29,7 cm
- szerokość elementu ruchomego 70,3 cm
- dedykowany do prostokątnych wanien
- montaż: prawy G001150120 lub lewy G001149120 - wybierz w opcjach
- kolor chrom połysk lub czarny mat
Cechy i zalety produktu:
- elegancja i wygoda
- hartowane szkło o grubości 8mm
- szkło pokryte powłoką RihoShield
- prosty w utrzymaniu czystości
- uchwyty i zawiasy regulowane +/-2mm
Parawan nawannowy 100 cm z elementem stałym Riho Scandic NXT
Parawan nawannowy firmy Riho to produkt wyróżniający się wysoką jakością wykonania oraz piękną, subtelną formą. Parawan nawannowy 100 cm wykonany został z hartowanego szkła o bezpiecznej grubości 8 mm. Parawan przeznaczony jest do wanien prostokątnych. Parawan nawannowy 2-częściowy składa się z części stałej 30 cm i ruchomej 70 cm, otwieranej do środka. Łatwość w otwieraniu zapewnia system unoszenia drzwi. Szkło parawanu pokryte zostało powłoką Riho Shield zapobiegającą osadzaniu się kamienia i ułatwiającą czyszczenie. Parawan nawannowy Riho posiada bezprofilową formę, dzięki czemu świetnie się prezentuje, eksponując prawdziwe piękno szkła. Zgrabne elementy mocowania w kolorze chrom oprócz swojej praktyczności dodają uroku całości. W opcjach można wybrać również kolor czarny mat, który jeszcze bardziej podkreśli modny charakter parawanu. Parawan nawannowy 100 cm to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają relaksujące prysznice i nie chcą rezygnować z kąpieli we wannie. Przy zakupie należy wybrać stronę montażu: prawą lub lewą. Kaczucha.pl gwarancja jakości
Cechy produktu
- Wysyłka paleta (189 PLN)
- Wysokość 150
- Gwarancja producenta 5 lat
- Kolor chrom połysk
- Ruch ruchome
- Dłuższy bok 91-100
- Krótszy bok 1-10
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.