RETRO szafka 35x119x33cm, buk
Kod produktu: 1673 [14970543]
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest PHU Protech-TM Szymon Gradek. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Opis
Tradycyjnie rzeźbione meble przywołują powab starych czasów, pomagają stworzyć ciepłą i przytulną domową atmosferę. Jedną z największych zalet stylu retro lub vintage jest to, że tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody. Ludzie wracają do starych rzeczy, ponieważ symbolizują jakość, która przetrwała kilka pokoleń. Stosując meble RETRO we współczesnej aranżacji, uzyskasz kompletne wnętrze z wyrazem luksusu.
Oferujemy meble RETRO w dwu wariantach kolorystycznych - ciemne z litego drewna bukowego i jasne z litego drewna świerkowego. Powierzchnia jest pokryta dwoma warstwami oleju barwiącedo dla ujednolicenia koloru drewna i bezbarwnego oleju dla większej trwałości.
Pielęgnacja mebli :
Do codziennej konserwacji używaj miękkiej ściereczki zwilżonej w letniej wodzie z łagodnym roztworem do pielęgnacji olejowanych mebli. Można zastosować dowolny dostępny w handlu olejowany preparat meblowy.
Po 1-2 latach konieczne jest ponowna impregnacja mebli olejem.
| W przypadku mebli z litego drewna stosuje się połączenia czopowego. Jest to jedno z najbardziej wytrzymałych połączeń. Jeśli jest wzmocniony klinami, jest również odporny na napięcie. Służy do łączenia części pionowych i poziomych. |
![]() |
Produkty w serii
Dekor: Buk
EAN: 8590913216732
Gwarancja: 2 lata
Głębokość: 330 mm
Instalacja: Do postawienia
Kolor: Brązowy
Materiał: Lite drewno/fornir
Opakowanie: 1 szt.
Rozmiar: 35x119x33 cm
seria: RETRO
Szerokość: 350 mm
Typ szafki: Szuflady
Waga: 36.18
Wysokość: 1190 mm
Zestaw zawiera: Uchwyt
Cechy produktu
- Wysyłka paleta (189 PLN)
- Dłuższy bok 31-40
- Krótszy bok 31-40
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
