Zmiękczacz wody IPS Kalyxx RedLine - G 1"

Zmiękczacz wody IPS Kalyxx RedLine - G 1"
Dostępność: produkt na zamówienie
Wysyłka w: zapytaj w sklepie
Cena: 441,69 zł 441.69
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3
Kod produktu: IPSKXRG1 [15121546]

Opis

Urządzenie IPS (Ion Polarization System) - Kalyxx przeznaczone jest do fizyczno - galwanicznego uzdatniania wody w gospodarstwach domowych, budynkach użyteczności publicznej i zakładach przemysłowych.

IPS Kalyxx zatrzymuje w wodzie wszystkie zdrowe substancje. Jednocześnie skutecznie zapobiega tworzeniu się osadów kamienia stałego i korozji w rurach zimnej i ciepłej wody użytkowej, na grzejnikach kotłowych, kranach, urządzeniach i tym podobnych. Nadaje się zarówno do nowych rurociągów jako profilaktyka, jak i do starszych, skąd stopniowo usuwa istniejące osady.

IPS Kalyxx tworzy korpus przepływowy z otworem wlotowym i wylotowym. W korpusie umieszczone są elektrody w kształcie turbiny (nie magnesy) wykonane z dwóch różnych materiałów przewodzących prąd elektryczny. Konstrukcja elektrod jest opatentowana (TGP® - turbulentna polaryzacja galwaniczna). Tworzy wirowy przepływ wody, powodując zmianę struktury minerałów. Przepływająca przez organizm woda tworzy z elektrodami mokre ogniwo galwaniczne o napięciu od 4,2 do 6 V. W efekcie zawarte w uzdatnionej wodzie minerały i sole tracą zdolność do tworzenia twardych osadów krystalicznych (kalcyt). Nabierają struktury miękkich cząstek - szlamu (aragonitu) i są wypłukiwane razem z wodą.

Uwaga: Obecność miękkiego proszku na dnie czajnika nie oznacza, że IPS Kalyxx nie działa. Jest to przetworzony aragonit w postaci proszku, który można łatwo usunąć palcem lub szmatką.

Zalety nowego IPS Kalyxx w porównaniu z IPS Plus i IPS Premium

  • Bardziej atrakcyjny wygląd (korpus ze stali nierdzewnej)
  • Większa komora przepływowa = dłuższe działanie na wodę
  • Zmiana rozwiązania konstrukcyjnego elektrod z prostych (liniowych) na turbinowe (śmigła) = uzyskanie efektu wirowego TGP ( turbulentna polaryzacja galwaniczna)
  • Dzięki TGP napięcie w komorze przepływowej wzrosło z 0,6 - 0,8 V do 4,2 - 6 V = efektywniejsza zmiana struktury minerałów
  • Wyższa wydajność — Kalyxx zmniejsza osadzanie się kamienia na grzejnikach o 76,3%. Potwierdzone międzynarodowym certyfikatem IAPMO.
  • Posrebrzane elektrody redukujące występowanie bakterii w rurociągu.EAN: 8588006413878
Gwarancja: 24 m
Rozmiar: G 1"
seria: Zmiękczania wody IPS Kalyxx RedLine
Waga: 1.497

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl