Odpływ liniowy 100 cm, niski, z ramką Floor pod płytkę Alcadrain APZ106-950+FLOOR-950
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Wybierz 30 cm 55 cm 65 cm 75 cm 85 cm 95 cm 105 cm 115 cm
-25%
+0%
szt
Zapytaj o produkt
Producent: Alcadrain (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Opis
Odpływ liniowy 100 cm, niski, z ramką Floor pod płytkę APZ106-950+FLOOR-950
Dane techniczne:
  • z kołnierzem do wypełnienia płytkami, kamieniem naturalnym lub drewnem wodoodpornym
  • szerokość rusztu na podłodze 950 mm
  • szerokość całkowita 1110 mm
  • wydajność 35 l/min
  • syfon 28 mm